Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit ning Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda korraldavad järjekordse, arvult kaheksanda rahvusvahelise kinnisvarakonverentsi KINNISVARA 2009, mis toimub 6. novembril 2009. Tallinnas, Radisson Blu, Hansa saalis.

Seitse aastat järjest on kinnisvaraliidud korraldanud Eesti suurimat kinnisvarakonverentsi, eesmärgiga ühendada kõiki kinnisvarasektoris tegutsevaid firmasid, organisatsioone ning inimesi, et pakkuda uusi visioone, vahetada kogemusi ja informatsiooni. Hea on tõdeda, et konverentsist on saanud kinnisvarasektori jaoks tunnustatud ja oodatud sügisene suursündmus.

Tänavuse konverentsiteema valik “Kinnisvaraturu TÕEHETK”, keskendub põhiliselt kinnisvara- ja finantssektori analüüsimisele ning üritab vaadata lähitulevikku ja pakkuda erinevaid arengutsenaariume. Selleks on kokku kutsutud palju erinevaid tippspetsialiste, et saada võimalikult ülevaatlik pilt nii meil kui ka mujal toimuvast.

Tänavusel konverentsil astuvad oma ettekannetega ülesse ning esitavad oma mõtteid ja jagavad ideid järgnevad tunnustatud ja tuntud tippspetsialistid: Konverentsi peaesineja on maailma ühe suurima kinnisvarabüroo RE/MAX Euroopa regiooni tegevdirektor Henry Charles Lemire.

Ühena esinejatest on võimalik kuulata ka Uus Maa/Seven investeeringute osakonna juhatajat Olev-Mait Makki, kes on pikajalise kinnisvarasektori töökogemusega ning nõustanud üle Baltikumi mitmeid suurtehinguid.

Konverents lõppeb aastaauhindade jagamisega, kus kinnisvaraliidud valivad parimaid. Samuti valitakse ja kuulutatakse välja Kinnisvara Guru 2009.

Vaata konverentsi programmi siit!

EKFL, EKHHL, EKMK, EKHÜ, Corpore Conferences