Seven Real Estate Advisors nimetati Euromoney poolt möödunud aasta lõpus järjekordselt Eesti parimaks kinnisvara nõustamisfirmaks Eestis

Seven Real Estate Advisors nimetati parimaks kinnisvara nõustamisfirmaks prestiižse majandusajakirja Euromoney Awards raames ka 2013. aastal. Juba kolmandat aastat järjest on võidetud parima tiitel nii üldarvestuses kui erinevate teenuste valdkondades. "2013. aasta teine pool oli Eesti kinnisvara investeerimisturul tagasihoidlikuma aktiivsusega kui esimene, mitmed tehingud lükkusid uued aastasse. Sel aastal oleme nõustamas mitme büroo- ja laohoone ostu-müügitehingut. On heameel tõdeda, et kliendid usaldavad meile mahukaid investeerimisnõustamise objekte, ilmselt lisaks meeskonnale on siin oma roll ka referentsidel - nõustatud tehingumahud on meil viimastel aastatel enim kasvanud" - selgitas Olev Mait Makk, Seven Real Estate Advisors partner.

Euromoney on juhtiv rahvusvaheline finantsvaldkonna ajakiri, mis korraldab 160 riigis ettevõtete juhtide seas küsitlusi, et selgitada parimad kinnisvara nõustajad, arendajad ja pangad riikide ja piirkondade lõikes. "Need auhinnad väljendavad klientide tunnustust ja usaldust meie vastu. Kinnisvarasektor on viimasel kolmel aastal teinud läbi mastaapse korrektsiooni, ka meie firma on teinud läbi suuri muutusi. Fookus nõustamisele on muutnud meie ärimudelit, oleme üles ehitanud uue platvormi ning alanud aastal oleme tugevamad kui varem" ütles Olev Mait Makk.

Seven Real Estate Advisors on juhtiv Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev nõustamisettevõte, mis pakub ärikinnisvara vahenduse, investeeringute nõustamise ja hindamise teenuseid. Seven on iseseisev ettevõte peakontoriga Tallinnas ning on olnud aktiivne ärikinnisvara turul juba 20 aastat omades seeläbi suurt kogemust kinnisvaraturul ning laiaulatuslikku kliendibaasi, mis koosneb Balti- ja Põhjamaade ettevõtetest, arendajatest ja üksik- ning institutsionaalsetest investoritest.

Olev Mait Makk

Partner