Meie poolt koostatud hinnanguid aktsepteerivad kõik suuremad pangad ning valdav osa väiksematest finantseerijatest. Koostatud hinnangud vastavad Eestis ja Euroopas kehtivatele standarditele ning on seetõttu kasutatavad finantsaruandluses, kohtuvaidlustes jms.

Seveni eksperdid teostavad mitteelukondlike kinnisvaraobjektide hindamist s.h. tootmis-, lao- ja büroohooned; kaubandus- ja rendipinnad; ärimaad; hoonestusõigus; rendilepingud; äriprojektid jne. Sageli hõlmab teenus endas peale hindamise ka sisulist konsultatsiooni ja nõuandeid, mis eeldab ajamahukat eeltööd. Seetõttu pole üheselt määratud tellimuse täitmise tähtaeg, kuna see sõltub hindamise keerukusest.
Täpsemat infot saab vahetult äripindade hindajatelt.

Seven Real Estate Advisors on uuenduslik ettevõte, mis pakub laia valikut klientide vajaduste järgi kohandatavaid liigendatud teenuseid kinnisvarasse investeerijatele, kinnisvara arendajatele ja kinnisvara omanikele.

Meie tegevuse eesmärk on olla tunnustatud meie poolt osutatavate teenuste kvaliteedi, äritegevuse taseme ja laitmatu reputatsiooni poolest. Oleme keskendunud klientidele professionaalsete, paindlike teenuste osutamisele ning vastutustundliku, usaldusväärse õhkkonna loomisele. Soovime anda lisaväärtust kliendi äritegevusele.

Lauri Prei

Lauri Prei

Hindamisosakonna juht, (VH 131211), (086 MA-mh)

+372 529 3028
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.